- Tips:
- BAT760-7
- Noliktavā:
- 165
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.50 EUR
0.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.500 |
| 10+ | 0.250 |
| 25+ | 0.150 |
| 100+ | 0.120 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | DIODES INCORPORATED |
| Jaudas izkliede (Pd): | 0.235W |
| Kapacitāte: | 25pF |
| Impulsu strāva: | 5.5A |
| Diožu struktūra: | viena diode |
| Diožu tips: | taisngriežu Schottky |
| Spriegums (Vr): | 30V |
| Strāva (If): | 1A |
| Sprieguma kritums (Vf): | 550mV |
| Korpuss: | SOD323 |