- Tips:
- STW12NK90Z
- Noliktavā:
- 1
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
5.50 EUR
5.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 5.500 |
| 5+ | 4.600 |
| 10+ | 3.900 |
| 25+ | 3.200 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | STMicroelectronics |
| Tranzistora tips: | N-MOSFET |
| Spriegums (Vdss): | 900V |
| Strāva (Id): | 11A |
| Jauda: | 230W |
| Pretestība Rds(ON): | 0.88Ohm |
| Korpuss: | TO-247-3 |