- Tips:
- ZSI-51029
- Noliktavā:
- 1
22.00 EUR
22.00 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 22.000 |
| 3+ | 19.200 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | QOLTEC |
| Barošanas bloka tips: | Impulsu |
| Jauda: | 65W |
| Izejas strāva maksimālā: | 3.42A |
| Izejas spriegums: | 19V |
| Barošanas spriegums: | 220 - 240V AC |
| Izejas savienotāja tips: | 6.5/4.4mm |
| Izējas skaits: | 1 |