- Article:
- ZSI-51029
- Stock:
- 1
22.00 EUR
22.00 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 22.000 |
| 3+ | 19.200 |
Specifications
| Manufacturer: | QOLTEC |
| Power supply unit type: | Switched-mode |
| Power: | 65W |
| Maximum output current: | 3.42A |
| Output voltage: | 19V |
| Supply voltage: | 220 - 240V AC |
| Output connector type: | 6.5/4.4mm |
| Number of outputs: | 1 |