- Tips:
- PTS810SJM250SMTRLFS
- Noliktavā:
- 52
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.60 EUR
0.60 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.600 |
| 10+ | 0.400 |
| 25+ | 0.350 |
| 100+ | 0.280 |
| 500+ | 0.220 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | C&K |
| Darba alogitms: | OFF-(ON) |
| Kontaktu konfiguracija: | SPST-NO |
| Fiksētu poziciju skaits: | 2 |
| Taustiņa forma: | taisnstūraina |
| Korpusa izmēri: | 4.2x3.2mm |
| Poga augstums: | 2.5mm |
| Montāža: | SMT |
| Pieļaujamā kontaktu slodze: | 0.05A/16VDC |