- Tips:
- AOK60B65H1
- Noliktavā:
- 3
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
5.90 EUR
5.90 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 5.900 |
| 3+ | 5.400 |
| 10+ | 4.800 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | ALPHA & OMEGA |
| Tips: | IGBT |
| Strāva Ic (max): | 60A |
| Spriegums Vces: | 650V |
| Jauda: | 250W |
| Spriegums Vge: | ±30V |
| Montāža: | THT |
| Korpuss: | TO-247-3 |