- Article:
- AOK60B65H1
- Stock:
- 3
- Specifications:
- Download file
5.90 EUR
5.90 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 5.900 |
| 3+ | 5.400 |
| 10+ | 4.800 |
Specifications
| Manufacturer: | ALPHA & OMEGA |
| Transistor type: | IGBT |
| Collector current (max): | 60A |
| Voltage Vces: | 650V |
| Power: | 250W |
| Voltage Vge: | ±30V |
| Mounting: | THT |
| Case: | TO-247-3 |