- Tips:
- ETB-0903
- Noliktavā:
- 88
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.36 EUR
0.36 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.360 |
| 25+ | 0.320 |
| 100+ | 0.290 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | ECE |
| Kontaktu solis: | 3.5mm |
| Kontaktu daudzums: | 3 |
| Savienotāja tips: | Skrūves terminals |
| Vāda šķēlums: | 0.75mm2 |
| Montāža: | Uz PCB |
| Nominala strāva: | 10A |
| Nominalais spriegums: | 125V |