- Tips:
- 2N5064G
- Noliktavā:
- 5
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.30 EUR
0.30 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.300 |
| 10+ | 0.200 |
| 25+ | 0.150 |
| 100+ | 0.120 |
| 500+ | 0.100 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | NXP |
| Pusvadītāju tips: | Tiristors |
| Spriegums Vdrm: | 200V |
| Strāva It: | 0.8A |
| Strāva Igt: | 0.2mA |
| Montāža: | THT |
| Korpuss: | TO-92 |