- Tips:
- ETB-1806
- Noliktavā:
- 335
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.90 EUR
0.90 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.900 |
| 10+ | 0.750 |
| 25+ | 0.650 |
| 100+ | 0.400 |
| 250+ | 0.350 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | ECE |
| Kontaktu solis: | 5.0mm |
| Kontaktu daudzums: | 6 |
| Savienotāja tips: | Skrūves terminals |
| Vāda šķēlums: | 2.5mm2 |
| Montāža: | Uz PCB |
| Nominala strāva: | 10A |
| Nominalais spriegums: | 300V |