- Article:
- Korpuss Z90J-PS
- Stock:
- 3
- Specifications:
- Download file
9.50 EUR
9.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 9.500 |
| 5+ | 8.500 |
| 10+ | 7.500 |
| 25+ | 6.900 |
Specifications
| Manufacturer: | KRADEX |
| Size Y: | 224mm |
| Size X: | 174mm |
| Size Z: | 80mm |
| Case material: | Polystyrene |
| Case color: | Gray |
| Sealing: | IP65 |