- Tips:
- Korpuss Z90J-PS
- Noliktavā:
- 3
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
9.50 EUR
9.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 9.500 |
| 5+ | 8.500 |
| 10+ | 7.500 |
| 25+ | 6.900 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | KRADEX |
| Izmērs Y: | 224mm |
| Izmērs X: | 174mm |
| Izmērs Z: | 80mm |
| Korpusa materiāls: | Polistirols |
| Korpusa krāsa: | Pelēks |
| Izturības limenis: | IP65 |