- Article:
- Z95J-PS
- Stock:
- 5
- Specifications:
- Download file
12.90 EUR
12.90 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 12.900 |
| 5+ | 11.500 |
| 10+ | 10.000 |
| 25+ | 9.500 |
Specifications
| Manufacturer: | KRADEX |
| Size Y: | 280mm |
| Size X: | 190mm |
| Size Z: | 95mm |
| Case material: | Polystyrene |
| Case color: | Gray |
| Sealing: | IP65 |