- Tips:
- Z95J-PS
- Noliktavā:
- 5
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
12.90 EUR
12.90 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 12.900 |
| 5+ | 11.500 |
| 10+ | 10.000 |
| 25+ | 9.500 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | KRADEX |
| Izmērs Y: | 280mm |
| Izmērs X: | 190mm |
| Izmērs Z: | 95mm |
| Korpusa materiāls: | Polistirols |
| Korpusa krāsa: | Pelēks |
| Izturības limenis: | IP65 |