- Article:
- Korpuss 11-93
- Stock:
- 0
- Specifications:
- Download file
6.20 EUR
6.20 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 6.200 |
| 5+ | 5.700 |
| 10+ | 5.300 |
Specifications
| Manufacturer: | CIXI SANHE |
| Size Y: | 122mm |
| Size X: | 120mm |
| Size Z: | 55mm |
| Case material: | ABS |
| Case color: | Gray |
| Sealing: | IP65 |