- Tips:
- Korpuss 11-93
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
6.20 EUR
6.20 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 6.200 |
| 5+ | 5.700 |
| 10+ | 5.300 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | CIXI SANHE |
| Izmērs Y: | 122mm |
| Izmērs X: | 120mm |
| Izmērs Z: | 55mm |
| Korpusa materiāls: | ABS |
| Korpusa krāsa: | Pelēks |
| Izturības limenis: | IP65 |