- Article:
- Korpuss 11-60
- Stock:
- 16
- Specifications:
- Download file
18.00 EUR
18.00 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 18.000 |
| 5+ | 15.900 |
| 10+ | 14.800 |
Specifications
| Manufacturer: | CIXI SANHE |
| Size Y: | 160mm |
| Size X: | 160mm |
| Size Z: | 90mm |
| Case material: | ABS |
| Case color: | Gray |
| Sealing: | IP65 |