- Tips:
- Korpuss 11-60
- Noliktavā:
- 16
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
18.00 EUR
18.00 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 18.000 |
| 5+ | 15.900 |
| 10+ | 14.800 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | CIXI SANHE |
| Izmērs Y: | 160mm |
| Izmērs X: | 160mm |
| Izmērs Z: | 90mm |
| Korpusa materiāls: | ABS |
| Korpusa krāsa: | Pelēks |
| Izturības limenis: | IP65 |