- Article:
- Korpuss 11-30
- Stock:
- 0
- Specifications:
- Download file
19.90 EUR
19.90 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 19.900 |
| 5+ | 17.800 |
| 10+ | 16.300 |
Specifications
| Manufacturer: | CIXI SANHE |
| Size Y: | 240mm |
| Size X: | 160mm |
| Size Z: | 91mm |
| Case material: | ABS |
| Case color: | Black |
| Sealing: | IP65 |