- Tips:
- Korpuss 11-30
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
19.90 EUR
19.90 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 19.900 |
| 5+ | 17.800 |
| 10+ | 16.300 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | CIXI SANHE |
| Izmērs Y: | 240mm |
| Izmērs X: | 160mm |
| Izmērs Z: | 91mm |
| Korpusa materiāls: | ABS |
| Korpusa krāsa: | Melns |
| Izturības limenis: | IP65 |