- Article:
- ZP906040UJPHPC
- Stock:
- 9
- Specifications:
- Download file
6.80 EUR
6.80 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 6.800 |
| 5+ | 6.200 |
| 25+ | 5.700 |
Specifications
| Manufacturer: | KRADEX |
| Size Y: | 90mm |
| Size X: | 60mm |
| Size Z: | 40mm |
| Case material: | Polycarbonate |
| Case color: | Gray |
| Sealing: | IP65 |