- Tips:
- ZP906040UJPHPC
- Noliktavā:
- 9
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
6.80 EUR
6.80 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 6.800 |
| 5+ | 6.200 |
| 25+ | 5.700 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | KRADEX |
| Izmērs Y: | 90mm |
| Izmērs X: | 60mm |
| Izmērs Z: | 40mm |
| Korpusa materiāls: | Polikarbonāta |
| Korpusa krāsa: | Pelēks |
| Izturības limenis: | IP65 |